#2018-01-25 02:48:25 

Seheresada

Użytkownik

Witam. Niedawno moją uwagę zwróciły dostępne w aptekach produkty marki Ducray. Na razie nie zdecydowałam się na zakup żadnego z tych dermokosmetyków, wiec może Wy mi podpowiecie, które produkty tej marki warto stosować?
#2018-01-25 04:41:14 

urodzonawniedziele

Użytkownik

To zależy czego akurat potrzebujesz. Jeśli np. masz problem z wypadaniem włosów, to uważam, że warto zastosować dermatologiczny szampon w kremie tej marki. A jeśli masz kłopoty z cerą, takie jak: nadmierne wysuszenie lub punktowe zmiany skórne, możesz sięgnąć po krem emolientowy lub serum do twarzy.
#2018-01-25 06:23:22 

Seheresada

Użytkownik

Prawdę mówiąc, mam problem zarówno z wypadaniem włosów, jak i przesuszeniem cery. Przyda mi się więc i dobry szampon, i dobry preparat do nawilżenia cery. Potrzebuję również sprawdzonego balsamu do ciała.
#2018-01-25 07:26:30 

Grota

Użytkownik

Ja już stosowałam różne produkty marki Ducray i musze przyznać, ze wszystkie spełniły moje oczekiwania. Duży wybór dermokosmetyków tej firmy znajdziesz pod linkiem https://www.aptekamini.pl/category/znane-marki-ducray. Są tam dostepne m.in. różne szampony i kremy do twarzy, a także mleczko kojące do ciała oraz balsamy tej marki.
#2018-01-25 07:42:29 

Seheresada

Użytkownik

Dobrze, że na tej stronie internetowej zamieszczono dokładne opisy wszystkich dostępnych tam produktów tej firmy, więc mogę na spokojnie poczytac o każdym z nich i wybrac te, które uznam za najbardziej odpowiednie dla mojej skóry i włosów.
#2018-01-25 08:06:05 

Grota

Użytkownik

To prawda, opisy są bardzo szczegółowe. A w przypadku, gdybyś miała problem z wyborem najodpowiedniejszego dla siebie dermokosmetyku, możesz telefonicznie skontaktować się z przedstawicielami Apteki Mini i poprosić ich o fachową poradę oraz pomoc w wyborze.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015