#2017-12-04 00:59:18 

MinnieMouse

Użytkownik

Witam od dawna już myślałam o tym ,czy istnieje coś takiego jak aplikacja ,która pomoże mi w robieniu zakupów. Żebyśmy się dobrze zrozumieli pisząc ,to mam na myśli ,że nie chodzi mi o ,to ,że aplikacja ma zrobić zakupy za mnie ,czy też mi je do domu przywiezc ,ale coś co ma jakby bazę produktów pokaże mi na przykład ,gdzie kupie karob ,czy inny niecodzienny produkt. Znacie coś takiego? Jeśli tak to piszcie. Pozdrawiam Marlena.
#2017-12-04 01:46:35 

CzystaGra

Użytkownik

Moje przyjaciółki ze studiów ostatnio zachwycały się aplikacją ,tego typu. Po weekendzie zapytam je na uczelni ,co to dokładnie takiego. Równiez pozdrawiam.
#2017-12-04 04:06:49 

WojownikDobra

Użytkownik

Hej wszystkim ja Wiem dziewczyny ,czego szukacie. Chodzi wam zapewne o aplikację ,która zawiera listę zakupów i ceny. Tutaj podaję wam linka do takiej apki: https://tanszezakupy.pl/. Jak będziecie miały jakies pytania odnośnie ,tego jak ona funkcjonuje ,to piszcie chętnie odpowiem na wszystkie wasze pytania.
#2017-12-04 04:24:44 

MinnieMouse

Użytkownik

Cześć dzięki ci w takim razie za pomoc. Chciałabym cię jeszcze zapytać ,czy to jest coś takiego jak pisałam powyżej ,że wpiszę nazwę jakiegoś artykułu na przykład herbata mietowa i on znajdzie mi ,gdzie i za jaką cenę kupię taką herbatę?
#2017-12-04 04:54:49 

WojownikDobra

Użytkownik

Witaj ponownie dokładnie tak. Masz ,też dzięki tej aplikacji możliwość stworzenia takiej stałej listy zakupów. To jest bardzo pomocne i znacznie ułatwia życie. Spróbuj nie pożałujesz. Mówię ci ,to ja leniwy mężczyzna :) :).
#2017-12-04 07:10:52 

Brylowa

Użytkownik

Ja zdecydowanie potwierdzam ,to co powiedział kolega. Dodatkowo chcę powiedzieć ,że użytkuję dokładnie tę samą aplikację o ,której mowa powyżej i jest ona znakomita. Jakością i sprawnością znacznie wyróżnia się na tle apek ,tego typu. Nie wiesza się. Jest dostępna na smartfony więc same plusy!!
#2017-12-04 08:42:03 

DrogaZ

Użytkownik

Mi szwagier ostatnio polecał ta apkę i chwalił ją. Mówił ,że wcześniej już korzystał z ,tego typu wynalazków technologii ,ale ta nie ma sobie równych po prostu.
#2017-12-04 09:28:44 

Jask0lka

Użytkownik

Oj tak ja rekomenduję. Dzięki temu robie zakupy o wiele szybciej i taniej i wreszcie mam cenną chwilę czasu dla siebie każdego dnia !!!!!:):)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015