#2017-10-08 09:52:35 

CzystaGra

Użytkownik

Tak jak w tytule chciałabym sie dowiedzieć co nieco o Grupie Tense bo widziałam że mają całkiem dobrą oferte na pozycjonowanie stron ale nigdy wczesniej o nich nie słyszałam. Bede wdzieczna za powazne odpowiedzi, dzieki.
#2017-10-08 12:02:01 

m.kosciuszko

Użytkownik

Cześć. Grupa TENSE to jedna z wiekszych i starszych firm w tej branży. Wspłpracuje z nimi 3 lata i nie mogę powiedzieć złego słowa. Ceny bardzo dobre, a efekty szybkie i zadowalające. Krótko - na pewno się nie zawiedziesz, a szczegółów najlepiej dowiadywać się u doradców - https://www.grupa-tense.pl/kontakt/. Mam nadzieje ze pomoglem, pozdrawiam i powodzenia ;)
#2017-10-08 13:32:15 

CzystaGra

Użytkownik

Dzięki. Widziałam już te stronke, ale faktycznie bedzie lepiej pogadać z obsługą bo mam sporo pytań dotyczacych efektów i ogólnie wspolpracy. Skoro działają od tylu lat to chyba nie mam się za bardzo czego obawiać.
#2017-10-08 15:59:00 

Jask0lka

Użytkownik

Porządna firma, jedna z lepszych jakie znalazłam. Wszystkie warunki masz czarno na białym, wiesz ile i za co płacisz, a efekty są trwałe i widoczne bardzo szybko. Wzrost sprzedaży miałam już 2 miesiącu, ale prawdziwy szał rozpoczał się 3 i stabilnie wzrasta. Nie zdecydowałabym się na nikogo innego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015