#2017-11-20 22:34:22 

urodzonawniedziele

Użytkownik

Jak w temacie, walczę z alergią mojego dziecka, już nastoletniego, ale wizytę u alergologa mam dopiero za parę tygodni. Muszę zadziałać coś w tym kierunku, bo jeszcze coś małemu się stanie. Pomożecie? Znacie jakieś środki dostępne bez recepty. Niedługo sama się wykończę z nerwów i stresu.
#2017-11-21 00:55:46 

m.kosciuszko

Użytkownik

Nie ma się co denerwować, alergia nie jest tak straszna na jaką wygląda. Dzieciak się trochę pomęczy, ale lekarze z pewnością mu pomogą. Kilkumiesięczne odczulanie i będzie po strachu.
#2017-11-21 03:10:29 

Drużynowy

Użytkownik

A jak nie możesz się uspokoić to poczytaj sobie jakie składniki mają takie leki pod linkiem http://www.apteka-internetowa-24.pl/category/bez-recepty-dobre-samopoczucie-bezsennosc-stres. Znajdziesz tam dostępne bez recepty specyfiki uspokajające. Zarówno tabletki, jak i syropy – zależy co wolisz stosować. Może zobacz sobie coś na sen?
#2017-11-21 03:53:48 

urodzonawniedziele

Użytkownik

Pewnie skorzystam, ale bardziej zależy mi na znalezieniu czegoś dla dziecka. Ono teraz jest dla mnie najważniejsze!
#2017-11-21 06:07:46 

kinga_king_konga

Użytkownik

To z pomocą może Ci przyjść ta sama apteka. Pod inną zakładką znajdziesz informacje jakie leki dla alergików są dostępne też dla dzieci. Pewnie przyda się też jakiś krem, bo alergie często wiążą się z problemami skórnymi. Zobacz ten - http://www.apteka-internetowa-24.pl/avene-hydrance-optimale-riche-krem-nawilzajacy-40ml.html. Został on dostosowany przez dermatologów do skóry wrażliwej, więc świetnie sprawdza się u alergików. Wiem co mówię, mój syn też kiedyś borykał się z uczuleniem.
#2017-11-21 08:33:23 

urodzonawniedziele

Użytkownik

Połączenie leków na alergię i kremów wydaje się sensowne. Dzięki za podrzucenie tych linków. Zobaczę wszystko w jednej aptece.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015