#2017-07-24 02:41:12 

Żubr

Użytkownik

W dość nietypowy sposób postanowiłem zrealziować swoje marzenie odnoście jazdy samochodami wysokiej klasy. Nie stać mnie na ich kupno, a z początkiem roku postanowiłem, że pojadę praktycznie każdym modelem z tak zwanej klasy premium. Pomysł mam po prostu taki, żeby skorzystać z usług dobrej wypożyczalni, bo wiem, że mają one teraz dostęp do teo rodzaju samochodów. Tylko pytanie, która z nich daje radę pod tym względem?
#2017-07-24 04:33:36 

qwerty

Użytkownik

No ja Ci mogę napisać jedynie o tuym, które z wypożyczalni na pewno nie dadzą rady spełnić Twoich marzeń :))) Mój szef korzysta z takich podrzędnych wypożyczalni, że do niektórych samochodów to strach siadać. Według szefa ma to być po prostu pojazd, który jeździ, a na luksusy trzeba sobie zapracować.
#2017-07-24 06:39:00 

WojownikDobra

Użytkownik

Co za glupoty, nic tylko współczuć takiego szefa...Ja uważam, że powinieneś zajrzeć tutaj http://just-rent.com.pl/, bo to jest akurat wypożyczalnia aut w Warszawie, która zadowoli klientów z każdej grupy wiekowej i każdej grupy biznesowej. Są tutaj auta ekonomiczne, ale są też tak zwane klasy premium, czyli to co Cię najbardziej interesuje...
#2017-07-24 08:58:14 

Żubr

Użytkownik

A zajrzałem już oczywiście z ciekawości i faktcznie auta są z pierwszej ręki...Zwłaszcza jeden model Audi jest dostępny chyba tylko w tej wypożyczalni i może jeszcze do jazd testowych u dealera, ale co to za jazda jeśli obok ciebie siedzi sprzedawca i cały czas konroluje jak jedziesz, mimo że moje umiejętności jazdy są raczej bardzo dobre.
#2017-07-24 09:53:58 

CzystaGra

Użytkownik

No z tym akurat to się nie dziw, bo gość odpowiada jednak za auto o dużej wartości, które ktoś nieodpowiedzialny mógłby zepsuć :))) Co się tyczy wspomnianej wypożyczalni to ekstra usługi i ekstra samochody. Jak swego czasu potrzebowałam autko na weekend, to mi przeywieźli nawet do domu.
#2017-07-24 11:22:19 

Grota

Użytkownik

Dokładnie teraz wypożcyzalnie biją się o klienta i z tego co wiem to bardzo mało z nich posiada właśnie place do tego, żeby auta tam przetrzymywać. Raczej wszystk odbywa się w sposób mobilny.
#2017-07-24 12:43:34 

Drużynowy

Użytkownik

Z drugiej strony to klientów jest tak dużo, że te samocody to nie mają czasu nawet na jednodniowy postój, oczywiście poza wyznaczonymi terminami wizyt serwisowych.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015