#2017-07-13 04:35:12 

Jask0lka

Użytkownik

Miałam ostatnio z kumpelą dość ostrą wymianę zdań na temat feromonów. Ona twierdzi, że są na rynku feromony dla kobiet, a ja z kolei uważam, że na rynku owszem są, ale tylko feromony dla mężczyzn. Napiszcie proszę która z nas ma rację, bo jeśli faktycznie są feromony dla kobiet, to będę pierwszą, która je kupi :)))
#2017-07-13 06:03:49 

Grota

Użytkownik

No i niestety dla Ciebie muszę przyznać, że to koleżanka miała rację :))) Feromony dla kobiet są dostępne na rynku od bardzo dawna i można je kupić w różnych konfiguracjach. Faktycznie mężczyźni mają nieco słabszy węch i podświadomość szukania partnerki, ale dlatego feromony dla kobiet mają zupełnie inny skład od tych męskich.
#2017-07-13 06:33:05 

Jask0lka

Użytkownik

No proszę, a oddałabym jeszcze niedawno wszystko za to że to ja mam rację...
#2017-07-13 07:15:04 

wietnamiec

Użytkownik

Z tego co wiem feromony damskie można kupić na przykład w zestawach z perfumami. Nikt się nie spostrzeże, że zostały użyte, ale działają wyśmienicie. Moja żona kupiła sobie tutaj http://www.twoja-fantazja.pl/22-feromony-damskie i po jakimś czasie po prostu pozytywnie oszalałem na jej punkcie, chociaż wcale tak źle z nami nie było.
#2017-07-13 08:02:31 

Brylowa

Użytkownik

No bo to wszystko nie zależy od poziomu popędu seksualnego. To jest po prostu taka dawka substancji, która nie pozwala się oprzeć partnerom. I jak tutaj nie kochać seksu...
#2017-07-13 10:18:53 

Żubr

Użytkownik

Miałem styczność i z męskim wydaniem feromonów i damskich. Jedno jest pewne, że mało co je czuć, ale oddziałują na człowieka i to jest aż trudne do uwierzenia. Substancje zawarte w feromonach nie działają bezpośrednio na nos tylko na inne zmysły. I to jest wielka przewaga tych, którzy feromonów używają :)))
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015