#2017-06-23 04:20:22 

wietnamiec

Użytkownik

Witam wszystkich. Jak pewnie wiecie, śluby i wesela mają to do siebie, że fotek nigdy nie jest zbyt dużo. A jako że wkrótce taki wielki dzień czeka mojego przyjaciela, czas rozpocząć poszukiwania. Jeśli macie namiary na jakiegoś dobrego fotografa z Lublina (koniecznie, bo tematem przewodnim mają być atrakcje miasta), to bardzo proszę o podzielenie się. :)
#2017-06-23 05:18:09 

Jask0lka

Użytkownik

Cześć. Mam nadzieję, że rozpoczęliście poszukiwania z wystarczającym wyprzedzeniem. ;) Wcale nie tak łatwo znaleźć dobrego fotografa. Często terminy są naprawdę odległe. Ale powodzenia życzę.
#2017-06-23 06:52:56 

Grota

Użytkownik

Dzień dobry! Jeśli interesują Cię niebanalne i romantyczne sesje fotograficzne Lublin jest miastem, w którym możesz skorzystać z usług tego studia: http://www.zomer.pl/romantyczne.html. Tak więc do dzieła. Upewnij się, że termin będzie wolny. :)
#2017-06-23 08:35:51 

wietnamiec

Użytkownik

Dzięki za polecenie i za troskę. Wiadomość wysłana, czekam na odpowiedź. A w sprawie terminu - jest jeszcze czas. Wcześniej wypowiedziałem się trochę nieprecyzyjnie. Ale sami wiecie, jak coś zaplanowane, to zawsze myśli się o tym, jak gdyby miało być wkrótce. :)
#2017-06-23 09:07:02 

Grota

Użytkownik

Tu masz akurat rację. Sporo osób planuje pewne wydarzenia, chcąc je subiektywnie przyśpieszyć. ;) No ale akurat terminy fotografów są obiektywne i tutaj nie ma na co czekać. Sami pewnie wiecie, że akurat łatwo zorganizować dobre sesje fotograficzne w Lublinie (chodzi mi o miejsca), tylko za obiektywem musi stanąć specjalista.
#2017-06-23 11:24:55 

wietnamiec

Użytkownik

Dlatego mam nadzieję, że poleciłaś najlepszego z najlepszych. Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam. :)
#2017-06-23 12:15:13 

Grota

Użytkownik

Oczywiście. Ja byłam bardzo zadowolona z ich usług.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015