#2017-06-14 04:16:35 

CzystaGra

Użytkownik

Jak możecie to polećcie jakiś warsztat, w którym mogę odnowić kilka mebli, ale są to meble bardzo stare, które wymagają szczególnego podejścia.
#2017-06-14 05:56:16 

Dalyla

Użytkownik

Ja polecam ci stefanschulz.pl, czyli warsztat, który od pokoleń dba o drewniane meble i inne przedmioty. Dzięki takiej długiej działalności masz pewność, że dostaniesz meble jakby wyszły z produkcji.
#2017-06-14 06:10:24 

qwerty

Użytkownik

Hehe, tak właśnie jest, chociaż bardzo trudno w to uwierzyć. Przyznam, że ja też dość sceptycznie patrzyłem na tego rodzaju renowacje, dopóki nie zobaczyłem, jak to jest w rzeczywistości. Meble wyglądają jak nowe...
#2017-06-14 08:40:13 

WojownikDobra

Użytkownik

Obecnei to nie warto odnawiać tych mebli składnych w domu, bo to generalnie meble jednorazowego użytku, czyli do pierwszej wymiany. Kiedyś takich mebli się nie robiło. Zawsze były to solidne i mocne produkty, które miały starczyć na lata. I takimi meblami zajmuje się między innymi wspomnana firma.
#2017-06-14 09:42:15 

FrinkieGhost

Użytkownik

Zgadza się to najlepsza firma w tej części kraju jeśli w grę wchodzi renowacja starych mebli. W tym miejscu http://stefanschulz.pl/kontakt.html można znaleźć bezpośredni kontakt do nich, co pozwoli na szybkie umówienie usługi.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015