#2017-05-19 04:41:11 

Seheresada

Użytkownik

Witajcie moje drogie!! Czy Wy macie u siebie w domu klimatyzacje? Warto zakladac takie urzadzenie? Jeśli tak, to na jedno pomieszczenie czy na wiele? Powaznie rozwazamy z mężem zakup klimatyzacji przed rozpoczeciem się lata. Możecie polecic jakies firmy w Warszawie, które zajmują się montażem klimatyzacji w domu?? Bardzo prosze o porady i sugestie! Z góry dziękuję!
#2017-05-19 05:56:42 

urodzonawniedziele

Użytkownik

Witaj, ja mam klimatyzacje od kilku lat i bardzo polecam! Zamontowalam jedno urzadzenie, ktore chlodzi latem cale pietro. To doskonala opcja na upaly, nnie wyobrazam sobie upalnego dnia bez klimatyzacji w domu .
#2017-05-19 08:37:55 

CzystaGra

Użytkownik

Hej, dla mnie też lato bez klimy jest niewyobrazalne! My z męzem montowalismy klimatyzacje w Warszwie z firmą, którą polecił mi mój brat. Podsylam link: http://www.plusinstal.com/, bardzo fajna, rzetelna firma, super wspolpraca, szybka realizacja. Fajnie, że mozna liczyc na fachowe doradztwo jesli chodzi o wybór urzadzenia ;) Naprawde nie moglam zlego slowa powiedziec.
#2017-05-19 10:28:18 

Brylowa

Użytkownik

Cześć! Firma ta montowala klimatyzacje w naszym biurze rok temu, bardzo mila obsluga ;)) i komfort pracy po zalozeniu klimy dużu, dużo wyższy. Pozdrawiam!!
#2017-05-19 10:44:39 

Jask0lka

Użytkownik

Hej, hej! Mysle, ze klimatyzacja w domu to naprawde swietny pomysl, zwlaszcza, ze lato ma byc upalne!!! Tez planuje zamontowac to urzadzenie u siebie w domu i przypadkie wpadlam na to forum. Przejrzalam oferte firmy, którą polecacie i wygląda naprawdę dobrze!!! Juz wyslalam do nich maila z pytaniami ;) pozdrawiam
#2017-05-19 13:39:22 

Seheresada

Użytkownik

Bardzo Wam dziekuje za pomoc!!! Pozdrawiam! ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015