#2017-03-17 07:47:06 

m.kosciuszko

Użytkownik

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów. Tak jak w temacie – czy waszym zdaniem na początku działalności należy posiadać strategię rozwoju firmy, czy jest to niezbędne?? Bardzo proszę o Waszą opinię w tej sprawie, pozdrawiam
#2017-03-17 09:04:37 

qwerty

Użytkownik

Witam serdecznie, wydaje mi się, że tak naprawdę to wszystko zależy od charakteru biznesu z jakim mamy do czynienia. Jeśli chodzi o strategię rozwoju, to wydaje mi się, że dotyczy to raczej dużych, długoterminowych inwestycji. Niektórzy wolą długofalowe strategie rozwoju, inni natomiast wprowadzanie w życie spontanicznych pomysłów i wykorzystywanie bieżących okazji.
#2017-03-17 11:02:34 

WojownikDobra

Użytkownik

Moim zdaniem strategia rozwoju jest wręcz niezbędna. Warto zastanowic sie nad tym, jak rynek będzie wyglądał w przyszłości i jakie zmiany w ofercie powinny się w związku z tym pojawić. Ponadto osiągnięcie celów jest dużo prostsze w momencie, gdy każdy pracowanik jest zmotywowany i skoncentrowany na realizacji celów inwestycji. Niektórzy korzystaja w tym zakresie z pomocy specjalistów. Jest taka firma - http://metisgroup.pl/strategia-rozwoju/ , która zajmuje sie strategią rozwoju firmy. Przejrzyj ofertę, jesli jestes zainteresowany, nawet z ciekawości.
#2017-03-17 12:13:57 

FrinkieGhost

Użytkownik

Wydaje mi sie , ze strategia rozwoju firmy jest BARDZO wazna, podobnie jak biznes palan czy inne dokumenty umożliwiające rozsądnie zbudować firme. Chcac stworzyc cos stabilnego dlugofalowa strategia dzialania jest konieczna. A firme, o ktorej mowa wyzej polecam, korzystałem tam z doradztwa inwestycyjnego (http://metisgroup.pl/realizacja-inwestycji/) i pomoc ta byla bezkonkurencyjna. Pozdrawiam
#2017-03-17 12:54:18 

Drużynowy

Użytkownik

Strategia rozwoju to też sposob rywalizowania z konkurencją, metody zdobywania Klientów, metody osiągania celów uwzgledniajac harmonogram oraz budżet... owszem, w tym czasami działa się spontanicznie, wiadomo, lecz szkielet działania powinien być zbudowany na profesjonalnie przygotowanej i przemyślanej strategii rozwoju. Pozdrawiam
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015