#2017-03-13 08:41:29 

Y2k

Użytkownik

Mam na wynajem mieszkania i przestaje sobie powoli radzić z ogarnianiem tego wszystkiego. Znajomy mi powiedział, że istnieją takie specjalne firmy, które się tym zajmują i że można z nich skorzystać, żeby to wszystko jakoś łatwiej szło. Może wiecie o kim o nim mówił, może znacie takie firmy?
#2017-03-13 09:49:42 

Żubr

Użytkownik

Ja na przykład znam. Jak będziesz nadal zainteresowany to CI dam znać bo musze tylko znaleźć gdzieś w moich dokumentach, gdzieś mi się teraz zawieruszyło. A też się swego czasu zajmowałem wynajmem i wiem, rozumiem jakie mas pewnie z tym problemy
#2017-03-13 10:12:36 

Y2k

Użytkownik

Tak, nadal jestem zainteresowany. Dzięki, ludziom się wydaje, że to taki zwykły wynajem i nic przy tym nie trzeba robić, a się okazuje potem, że roboty jest z tym tyle, że człowiek nie wie, w co dokładnie ma ręce włożyć :/
#2017-03-13 12:33:16 

Żubr

Użytkownik

To ja Ci polecę, żebyś wszedł na stronę http://www.premiumforrent.pl/zarzadzanie-mieszkaniami i tutaj sobie od razu zobaczysz jak wygląda zarządzanie mieszkania pod wynajem Poznań naprawdę spore wrażenie w tej kwestii robi, ale to dzięki temu, że dużo ludzi wynajmuje i narapwdę się te agencje starają
#2017-03-13 13:14:30 

Y2k

Użytkownik

Bardzo Ci dziękuję za pomoc w tej kwestii i mam nadzieje, że rzeczywiście wreszcie te moje problemy z ogarnianiem tych kwestii wreszcie się skońćzą bo przecież ile można się z tym meczyć :/
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015