#2017-02-21 02:08:09 

MinnieMouse

Użytkownik

Cześć wszystkim! Kto byłby tak miły i powie mi jakie są róznice w działaniu i zastosowaniu wózków widłowych z napędem spalinowym i elektrycznym? Są jakieś obostrzenia że w niektórych warunkach moga pracować tylko jedne z nich? Prosze o powazne podejście do tematu bo to mnie naprawdę bardzo nurtuje. Z góry dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie.
#2017-02-21 04:39:22 

m.kosciuszko

Użytkownik

Pierwsze co przychodzi na myśl to spaliny, czyli wózek spalinowy nie może pracować na hali albo w zamknietym pomieszczeniu w przeciwienstwie do elektrycznego. Prawo także to reguluje co jest chyba oczywiste i zrozumiałe. O zaletach wózków elektrycznych warto poczytać - http://www.widlaki-roszak.pl/wozki-widlowe-elektryczne bo w moim przekonaniu są tańsze w użytkowaniu i bezpieczniejsze.
#2017-02-21 06:10:17 

qwerty

Użytkownik

Kwestia potrzeby bo moje wózki pracują tylko na otwartym powietrzu wiec wybrałem spalinowe. Jeden zamówiłem w widlaki-roszak.pl i jestem zadowolony bo zapłaciłem nieduzo jak na tak porządny sprzęt. Latem pracuje od rana do wieczora i nie zdarzyły się jeszcze żadne awarie, pozdrawiam.
#2017-02-21 08:08:10 

Drużynowy

Użytkownik

Nie ma się co dziwić bo http://www.widlaki-roszak.pl/ zajmuje się sprzedażą wózków od kiedy założyłem swoją firmę. Pierwsze wózki miałem własnie od nich a pracują do dziś :). Jak potrzebne są czesci zamienne to z niczym w zasadzie nie ma problemu, wszystko można u nich zamówić a przesyłki docierają w kilka dni. Gdyby wszystkie firmy z którym współpracuję były tak solidne to na pewno oszczedziloby mi to wiele stresu.
#2017-02-21 10:33:59 

MinnieMouse

Użytkownik

Podsumowując widlaki elektryczne są do pracy wewnątrz, a spalinowe na zewnątrz a róznią się w zasadzie tylko napędem tak? Który z nich w takim razie jest bardziej oszczedny?
#2017-02-21 11:39:03 

Drużynowy

Użytkownik

Wiesz co nie da się tego tak porównać bo wykonują trochę inną pracę. Uważam jednak że lepiej jest iść w elektryczne bo są zdrowsze dla środowiska i nie są tak hałaśliwe. Z relacji osób pracujących na wózkach również słyszałem że lepiej jeździ się elektrycznymi ale musisz sobie rozważyć co bardziej będzie dla Ciebie odpowiednie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015