#2017-01-30 02:02:38 

Jask0lka

Użytkownik

Hejka. Kochani mam problem z cerą i nie znajduję przyczyny. Krostki są głebokie, pojawiają się niezależnie od diety i nie mają związku ze stresem. Próbowałam już leków, antybiotyków, peelingów, nic niestety nie pomaga. Rezultaty daje jedynie chodzenie do kosmetyczek, ale jak sama próbuję zrobić oczyszczanie to niestety za pare dni znów narywają w tych samych miejscach i jest jeszcze gorzej. Dlaczego tak się dzieje? Czy w zakładach stosują jakieś srodki? Możnaby ewentualnie gdzieś taki kupić?
#2017-01-30 03:06:10 

wietnamiec

Użytkownik

Cześć, raczej watpie ze kosmetyczka stosuje jakiś magiczny środek. Po prostu jest to kwestia techniki usunięcia zatoru. Każdy dermatolog powie Ci że najwazniejsze to usunięcie rdzenia, jak się go pozbędziesz to nic nie powinno znów się zaogniać. Niestety samemu jest bardzo trudno zrobić to jak należy.
#2017-01-30 03:23:50 

Grota

Użytkownik

Aż tak się na tym nie znam ale coś w tym musi być bo rzeczywiście jak chodze do kosmetyczki to jest zdecydowanie lepiej niż gdybym miała samodzielnie oczyszczać. Jeśli szukasz dobrego gabinetu to przejdź się tu: http://salonerbel.pl/zabiegi-na-twarz-2/oczyszczanie-twarzy/, wrzucam od razu link do zabiegów na twarz bo warto sobie poczytać i niepoprzestać na samym oczyszczaniu.
#2017-01-30 05:51:58 

Jask0lka

Użytkownik

Własnie szukam nowej kosmetyczki bo kobieta do której chodziłam wyjechała za granicę. Długo już tam chodzisz? Jak z cenami?
#2017-01-30 07:27:16 

Grota

Użytkownik

Będzie już kilka lat, a ceny mają jedne z niższych w mieście. Robią dobrze, bezpiecznie i pewnie. Poleciła mi dobra znajoma która przez wiele lat tez miała problemy z cerą a jak się spotkałyśmy to wyglądała prawie idealnie, a do tego o wiele młodziej ode mnie chodziaz to ja jestem młodsza. Powiedziała mi że chodzi do Studia Urody Erbel, a że miałam wolną chwilę to zaszłam i tak już zostało bo nie warto zmieniać czegoś co działa.
#2017-01-30 09:51:00 

Jask0lka

Użytkownik

Ratujesz mi życie :). Na pewno się przejdę i podzielę się wrażeniami ale jak zaczelam o nich czytac w necie to ilosc pozytywnych opinii jest ogromna. Ciesze sie ze tu napisałam, dziekuje za wszystko.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015