#2017-01-25 00:25:49 

Brylowa

Użytkownik

Cześć, poszukuje dobrego biura księgowego na terenie Warszawy, ale zastanawiam się jak wygląda kwestia cen za takie usługi? Może znacie jakieś, które ma dosyć przystępne kwoty?
#2017-01-25 01:11:57 

Żubr

Użytkownik

Witaj. Ceny są bardzo różnorodne jeżeli chodzi o usługi księgowe. Z mojej strony mogę polecić Ci bardzo dobre i moim zdaniem tanie biuro rachunkowe w Warszawie, z którego sam korzystam. Jakość ich usług jest bardzo wysoka i indywidualnie podchodzą do każdego klienta, także w kwestii cen. Więcej w tej kwestii możesz sprawdzić na ich stronie: http://www.optimum-waw.pl/cennik-uslug-ksiegowych, gdzie podali przykładowy cennik swoich usług.
#2017-01-25 03:53:58 

Y2k

Użytkownik

Witajcie, po wielu zawirowaniach związanych z biurami księgowymi w końcu trafiłem na odpowiednie i jest to biuro Optimum, o którym wspomniał już mój poprzednik. Moim zdaniem bardzo dobrze wykonują swoją obowiązki, no i ceny także nie są zbytnio wygórowane.
#2017-01-25 04:13:42 

Grota

Użytkownik

Także polecam to biuro, w szczególności ze względu na profesjonalizm ludzi, którzy tam pracują. Widać, że mają duże doświadczenie i wiedzę, którą przekładają potem w pracy.
#2017-01-25 06:30:21 

Dalyla

Użytkownik

Zgodzę się z moją poprzedniczką, co do kadry tego biura. Są niezwykle dokładni i poważnie podchodzą do swoich obowiązków, co w dzisiejszych czasach nie jest zbyt często spotykane.
#2017-01-25 08:37:42 

FrinkieGhost

Użytkownik

Witam, wspomniana firma prowadzi dla mnie księgowość i jestem bardzo zadowolony z efektów. Co do cen uważam, że są dobre jak na Warszawę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015