#2017-01-03 04:47:45 

Żubr

Użytkownik

Cześć Wam wszystkim. Przychodzę, bo wiem, że Wy tu zawsze jesteście tacy niezawodni. Mam nadzieję, że i w tej kwestii mi pomożecie. Chodzi o poprawę warunków BHP w pracy. Podobno ZUS może w tym pomóc. Wiecie coś na ten temat może?
#2017-01-03 05:06:09 

Liliannnna

Użytkownik

Ja się kiedyś starałam o to. I nawet całkiem fajnie to poszło. Pamiętaj o tym, że im mniejsza jest Twoja firma, tym większe dofinansowanie potem dostajesz. Ale da się to załatwić, bo ZUS jednak dba o to, żeby wszystko było w porządku w tych kwestiach.
#2017-01-03 06:33:23 

Y2k

Użytkownik

Potiwerdzam słowa koleżanki. Jak się jeszcze dobrze uargumentuje, to masz właściwie gwarancję tego dofinsowania. Jeśli naprawdę zależy Ci na tym, żeby się odbyła poprawa warunków BHP ZUS chętnie Ci pomoże. Polecam jeszcze zajrzeć na stronę http://www.diwos.pl/oferta/poprawa-warunkow-bhp/ i zobaczyć jak to wygląda, to wtedy będziesz miał wszystko jasne :)
#2017-01-03 09:00:54 

Żubr

Użytkownik

Ale świetnie! Bardzo się cieszę, że mi pomogliście w tej sprawie, teraz przynajmniej będę mógł spać spokojnie i mieć pewność, że wszystko będzie w porządku z BHP :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015