#2016-11-16 06:34:06 

Jask0lka

Użytkownik

Jestem managerem HR i myślę właśnie nad zainwestowaniem w wyjazd dla pracowników w formie nagrody za sukcesy ostatniego roku. Ciągle słyszę, że turystyka motywacyjna się rozwija, ale tak na poważnie, czy waszym zdaniem warto?
#2016-11-16 08:23:49 

wietnamiec

Użytkownik

Jak dla mnie to po powrocie ze wszystkiego rodzaju wycieczek, czy to rodzinnych, czy właśnie dla firm, człowiek się lepiej czuje i ma więcej energii do działania. Skoro tak jest to chyba można przyjąć, że takie wyjazdy motywacyjne jak najbardziej działają pozytywnie. Szkoda, że mój szef tego nie rozumie :(
#2016-11-16 09:54:47 

Grota

Użytkownik

Również się zgadzam, że warto organizować wyjazdy dla firm. Ja na przykład byłam niedawno właśnie na takim wyjeździe integracyjnym. Jestem szeregowym pracownikiem, ale nie chwaląc się, to ja znalazłam organizatora. Po prostu sprawdzałam, kto robił wycieczki szkolne moich dwóch córek, bo wróciły takie zadowolone, że sama byłam ciekawa co to za ludzie. No i się okazało, że mają też ofertę biznesową. Pokazałam szefowi i 2 miesiące później wszyscy wypoczywaliśmy na świetnym wyjeździe. Wróciliśmy zmotywowani jak najbardziej i do tego bardziej zgrani jako zespół.
#2016-11-16 11:32:16 

Żubr

Użytkownik

Podpisuje się pod kolegą i koleżanką powyżej. Myślę, że zdecydowanie warto wydać trochę firmowych pieniędzy na wyjazd dla pracowników, bo zawsze odbierają to pozytywniej niż na przykład premie uznaniowe, które miałyby taką samą wartość jak wycieczka.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015