#2016-11-15 09:02:37 

m.kosciuszko

Użytkownik

Witajcie. Ostatnio zainteresowałem się tematem budowy mebli. Pomysł ten zrodził się u mnie po wizycie w warsztacie stolarskim. Od zawsze miałem smykałkę do takich rzeczy i chciałbym stworzyć z tego coś większego. Kto wie, jak mi dobrze pójdzie może rozkręcę własny biznes. Piszę do Was, ponieważ chciałem się dowiedzieć czy macie jakieś doświadczenie w tej dziedzinie i jeżeli tak, to z jakich płyt najlepiej korzystać według Was? Z niecierpliwością czekam na wszystkie odpowiedzi!
#2016-11-15 09:25:42 

Żubr

Użytkownik

Cześć. Od kilku lat prowadzę zakład stolarski i w zależności od typu mebla wykorzystuje innych płyt. Dla przykładu meble łazienkowe są narażone na wilgoć więc najlepiej skorzystać z płyty wiórowej, która idealnie nadaje się do takich warunków. Nie odbarwia się i nie pęka. Co więcej stosuje się je również jako płyty budowlane przy stropach lub podłogach, więc można ją wykorzystać na różne sposoby.
#2016-11-15 10:24:12 

FrinkieGhost

Użytkownik

Witaj. Dobranie odpowiedniej płyty do typu mebla jest bardzo istotne. Najpopularniejsze są jednak płyty fornirowane, które zamawiam w tym sklepie: korner24.pl/pl/sklep/kategoria/pyta-fornirowana,52. Są bardzo stylowe, ponieważ posiadają wygląd prawdziwego drewna. Tworze z nich głównie meble biurowe, bo w tym się specjalizuje, ale z powodzeniem można ich użyć do budowy drzwi lub jako panele.
#2016-11-15 12:59:52 

Brylowa

Użytkownik

Dzień dobry. Razem z mężem prowadzimy zakład stolarski, więc moja wiedza na ten temat jest bardzo duża. Wymieniona przez mojego poprzednika płyta fornirowana to jedna z najlepszych opcji. Ja chciałam Ci jednak zwrócić uwagę inny równie ważny element, a mianowicie obrzeża meblowe, które stanowią efektywne wykończenie. Dostępne są w wielu kolorach i wzorach, więc można je spokojnie dobrać do danego stylu.
#2016-11-15 15:32:04 

Jask0lka

Użytkownik

Witam wszystkich. Zdecydowanie zgadzam się z moją poprzedniczką. Obrzeża meblowe to stylowe wykończenie każdego mebla, o którym czasem niektórzy zapominają. Dodając je uzyskujemy fajne efekty, a poza tym chronią krawędzie płyt.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015