#2016-11-15 09:41:19 

Y2k

Użytkownik

Hej, chcę zorganizować na przełomie roku wyjazd dla pracowników. Macie jakieś fajne miejsca, które można by było odwiedzić?
#2016-11-15 10:43:31 

qwerty

Użytkownik

Jak zimą, to tylko w góry. Aura wtedy sprzyja i można pojeździć na nartach albo na desce. Warunek jest wtedy tylko jeden twoi ludzie muszą mieć opanowaną technikę jazdy. A to nie jest takie łatwe do przeskoczenia.
#2016-11-15 11:25:59 

Brylowa

Użytkownik

Brak umiejętności nie jest w gruncie rzeczy problemem. Przecież można zakupić lekcje dla początkujących i wtedy mamy udany wyjazd narciarski firmy z realizatorem Projekt Efektywny. Dla takich pracowników będzie to fajna atrakcja i pretekst do nabycia nowych sprawności. Darmowe lekcje skuszą niejedną osobę.
#2016-11-15 13:47:01 

FrinkieGhost

Użytkownik

Ludzie nie są do końca tak otwarci i chętni na próbowanie rzeczy, których nie znają. Ktoś, kto nie miał na nogach nart może poczuć się przerażony perspektywą sunięcia na stoku. Byłbym ostrożny z takimi pomysłami. Bezpieczniej zainwestować w szkolenia integracyjne dla firm. Oczywiście zimą sceneria górskiego miasteczka będzie idealnie pasować, ale już raczej ze spacerami w dolinie niż szaleństwami na nartach czy desce. Warto znaleźć coś dla siebie na projektefektywny.pl.
#2016-11-15 14:54:23 

Jask0lka

Użytkownik

Mam blisko 50 lat i nigdy nie miałam na nogach nart. Nie wyobrażam sobie też, żebym musiała na wyjeździe firmy uczyć się jazdy. To nie mój klimat i nie ten wiek. Zimą jest też pięknie nad morzem. Ponieważ jest raczej pusto, można tanio znaleźć apartament z widokiem na morze. Poza tym spacery i świetny klimat sprzyjają odprężeniu. Jest też wiele miejsc, które w cenie doby hotelowej oferują zabiegi pielęgnacyjne. Ale to oferta dla zespołu, gdzie kobiety stanowią przewagę… Panowie mogą być tym znudzeni.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015