#2016-11-10 07:40:05 

WojownikDobra

Użytkownik

jak myślę o hostessach to przede wszystkim widzę młode, atrakcyjne kobiety – ale czy poza wizualną prezentacją można liczyć też na to, że będą potrafiły porozumieć się z obcojęzycznymi klientami? Na takim wysokim, inteligentnym poziomie? Jeśli macie jakieś doświadczenia to proszę o porady… Urządzam poważną konferencję i przyleci do nas do Łodzi paru gości z Anglii, Francji i Niemiec. Zależy mi na tym, aby wszyscy czuli się dobrze i aby był pod ręką ktoś, kogo mogą o coś spytać, kto ich podprowadzi na miejsce, zabawi rozmową, wiecie jak to jest. Tylko skąd wziąć takie osoby? Czy piękne i mądre, to idzie w parze?;)
#2016-11-10 08:24:26 

kinga_king_konga

Użytkownik

Co za pytanie, oczywiście, że idzie w parze.;) nie myślmy stereotypami. Jasne, że są kobiety śliczne, ale w środku nie mają niczego ciekawego do zaprezentowania – na szczęście z moich obserwacji to jest mniejszość. Jeśli szukasz kogoś sprawdzonego z umiejętnościami językowymi, to może Ci pomóc jakaś znana agencja hostess w Łodzi. Z tego co wiem takie agencje są przygotowane na obsługę nawet najbardziej wymagających imprez, więc podsuną Ci kogoś, kto ma fachową wiedzę i dobrze się – i dobrze Ciebie;) – zaprezentuje. Byłam kiedyś hostessą i wiem, że duży nacisk się kładzie na umiejętności interpersonalne. Bez nich nie ma mowy o odnalezieniu się na rynku w tej pracy…
#2016-11-10 09:29:44 

urodzonawniedziele

Użytkownik

mnie też ostatnio zainteresowały hostessy-tłumaczki, bo organizowałam targi międzynarodowe. Polecam agencję ze strony internetowej hostessy.caneli.com.pl/hostessy-gdansk/. Ja jestem z Gdańska, ale wiem, że oni działają na terenie całej Polski i w Łodzi także powinni być dostępni. Najlepiej po prostu się z nimi skontaktuj, przedstaw swoje oczekiwania i dowiedz się co są w stanie Ci zaoferować.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015