#2016-11-07 06:21:33 

wietnamiec

Użytkownik

Siemka. Szukam kogoś dobrego, kto zrobi remont mieszkania. Zalezy mi przede wszystkim na czasie realizacji, bo już miałem ekipę, która przyszła rozłożyła materiały i poszła, twierdząc że mają też inne zlecenia na ten sam czas i wszystko się troszkę opóźni. Czy możecie kogoś polecić do tego? Mieszkam niedaleko Poznania.
#2016-11-07 08:52:31 

Żubr

Użytkownik

Witaj. Myślę, że gdzie jak gdzie, ale w poznaniu to nie może brakować dobrych firm remontowych. Może posłuż się wyszukiwarką internetową, wpisz sobie hasła typu: remontowanie mieszkań. Bez dwóch zdań znajdziesz odpowiednią ekipę. Pozdro
#2016-11-07 09:17:35 

Grota

Użytkownik

Dzień dobry. hmm…z okolic poznania to znam dobrą firmę. Kiedyś zatrudniłam do montowania paneli podłogowych Mirko-Model fajna firma, bardzo dobrze przygotowana i zorganizowana. Szybko uporali się z moimi podłogami, a było ich trochę. Nigdy nie widziałam, żeby ktoś tak energicznie pracował. Bardzo mnie tym zapałem do pracy zaskoczyli, oczywiście w pozytywnym znaczeniu. Pod względem ceny też spodziewałam się wiecej. A więc mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że ich polecam. Powodzenia w remoncie!
#2016-11-07 10:10:05 

Y2k

Użytkownik

Witam wszystkich. Ja niestety nie mieszkam w Poznaniu, ale moja siostra też miała okazję remontować sobie dom z tymi fachowcami i mogę potwierdzić ich fachowość. Są bardzo skrupulatni, a co ciekawe można się z nimi niemal na wszystko dogadać. Był czas, że remontowała dom pokój po pokoju, ale chciała wyjechać na dwa tygodnie, i bez problemu jej to odłożyli w czasie. Inni pewnie by mieli jakieś pretensje, że im obsuwe robi i wgl, a oni nie, wszystko pod klienta. Dlatego uważam, że można im zaufać. Pozdrawiam serdecznie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015