#2016-11-06 23:20:14 

wietnamiec

Użytkownik

Realizuję spore zlecenie, remontujemy obiekt biurowy. Pracy od groma w tym wymiana praktycznie całego oświetlenia i rozprowadzenie zupełnie nowej instalacji elektrycznej. Potrzebny na szybko sklep w którym dostanę wszystkie akcesoria, w tym takie bardziej specyficzne których w żadnym bud-markecie nie ma. Dzięki z góry za pomoc.
#2016-11-07 01:50:38 

Żubr

Użytkownik

Ostatnio sporo problemów sprawiła mi żarówka ledowa mr16, nie mogłem jej nigdzie dostać. Trafiłem na GitMarket i tam były – naprawdę w porządnej jakości. Widziałem że asortyment potężny więc szukaj. Wysyłka tania i szybka.
#2016-11-07 04:23:33 

Brylowa

Użytkownik

Powiem Ci że nie jest tak łatwo dostać dobre oświetlenie i przy remontach jak się kupuje materiały to można mieć kłopot. Jakiś czas temu chcieliśmy dać żarówki ledowe do wszystkich pokoi i do kuchni z łazienką też i takie naprawdę dobre to nie szybko znaleźliśmy. Potem miało iść coś na sufit gitmarket.pl/zyrandole/ i już problemu nie było.
#2016-11-07 06:11:09 

qwerty

Użytkownik

Heh, z urządzaniem takich firmowych obiektów to jest w ogóle dużo zachodu. Często są specyficzne wymagania, inwestorzy naciskają, biedny wykonawca musi się nieźle napocić. Lampy przemysłowe mają różne parametry, a miałem robotę właśnie w takim niedużym zakładzie. Dobrałem ale potrzebowałem czasu.
#2016-11-07 08:27:57 

Dalyla

Użytkownik

Mi się poszczęściło i wentylator kanałowy dostałem taki jaki chciałem ale to nie jest reguła. Także życzę Tobie żebyś bez problemu każdy produkt dostał bez komplikacji.
#2016-11-07 09:32:21 

Liliannnna

Użytkownik

Uważaj co i gdzie kupujesz, zawsze stawiaj na porządny sklep w którym masz duży wybór i ogarniętą obsługę. Ja się nacięłam kilka razy :-/
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015