#2016-11-03 09:51:36 

Jask0lka

Użytkownik

Witam! Ostatnio miałam dość nieprzyjemną sytuację z księgową, mianowicie przez jej niedopatrzenie przy opłacaniu podatku dostałam karę od urzędu skarbowego w wysokości ponad 1000 złotych. Oczywiście poszłam do niej, ona twierdzi, że wszystko zrobiła i do niczego nie chce się przyznań. Sprawa poszła do sądu z jej usług oczywiście zrezgnowałam no ale teraz nie mam księgowej a firmę trzeba rozliczać dalej. Możecie doradzić jak w przyszłości się zabezpieczać na takie wypadki i może ktoś ma do polecenia jakąś sprawdzoną osobę od lat? Dziękuję za odpowiedzi.
#2016-11-03 10:17:20 

wietnamiec

Użytkownik

Moim zdaniem wygraną w sądzie masz w kieszeni, także tym bym się nie przejmował. Niestety jedna osoba nie zawsze jest w stanie wszystko ogarnąć i tak to się potem odbywa. Polecałbym się rozejrzeć, jakie są biura księgowe Warszawa to metropolia, w której dzialają na pewno duże i mniejsze biura, zajmujące się pomocą z księgowością. Z drugiej strony w razie niedopatrzenia trudniej z takim biurem wygrać, ale szczerze nie spotkałem się nigdy z taką sytuacją by było coś nie tak. No cóż, miałaś pecha i kiepską księgową, ale nie ma co się zrażać ;)
#2016-11-03 10:37:45 

Grota

Użytkownik

Witam. Jeśli chodzi o usługi rachunkowe Warszawa rzeczywiście ma sporo do zaoferowania, tylko trzeba dobrze wybrać. Pełno jest pseudo-księgowych, którzy sądzą, że wszystkie rozumy pozjadali. Także jak coś brać to sporą firmę z doświadczeniem i może będzie trochę drożej ale przynajmniej pewnie i bez takich problemów jakie opisałaś. Ja tam korzystam z A&K Virtusod 1,5 roku i jestem zadowolona. Raz miałam kontrolę US i normalnie mnie reprezentowali, nawet nie musiałam grzebać w papierach. Koleżanka korzysta z jakiegoś innego biura rachunkowego i też jest zadowolona, także stąd mówię, że większe znaczy lepsze. Nie tylko jeśli idzie o firmy ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015