#2016-10-30 20:00:44 

Brylowa

Użytkownik

Panny młode ze Śląska! Pomóżcie :) ślub się powoli zbliża, a ja się ciągle zastanawiam co zrobić ze zdjęciami. Podobają mi się takie minimalistyczne, śliczne sa tez takie czarnobiałe zwłaszcza z samego slubu. Wiecie kto robi fajne zdjęcia właśnie w takim stylu gdzieś na Sląsku?
#2016-10-30 22:57:47 

Brylowa

Użytkownik

dodam ze ślub mamy w Rybniku, wesele też
#2016-10-31 01:54:09 

CzystaGra

Użytkownik

na sląsku nie wiem, bo ja chociaż ze ślaska jestem, to wesele miałam pod Wrocławiem u męza w mieście, ale moja przyjaciółka brała slub w Krakowie i miała śliczne zdjęcia w tym stylu, zapytam się jej i napisze :)
#2016-10-31 04:13:25 

Liliannnna

Użytkownik

no to po co się odzywać, jka się nie wie… chyba najlepiej będzie jak po prostu pooglądasz strony fotografów i zobaczysz, co ci najbardziej odpowiada… ale w sumie fotografia ślubna na Śląsku się naprawdę rozwija, jak ja brałam ślub 7 lat temu, to znaleźć dobrego fotografa było naprawdę trudno. A teraz jest ich dużo. Wgl zazdroszczę tym dziewczyno, co mogą sobie teraz zrobić teledysk ślubny… sliczne są, często oglądam na YT
#2016-10-31 07:00:01 

Brylowa

Użytkownik

mnie się też strasznie podobają, właśnie będziemy mieć też i niedługo się wybieramy kręcić do Katowic do Nikiszowca :) magiczne miejsce, a najchętniej bym zrobila cały biało-czarny, ale narzeczony się nie zgadza
#2016-10-31 07:57:10 

Liliannnna

Użytkownik

a to bardzo zazdroszczę :) a jaką macie piosenkę? Mnie się do końca takie obdrapane miejsca jak nikiszowiec nie podobają, chyba bym wolała łąke i zachód słońca jak bym miała wybierać, ale to kwestia gustu
#2016-10-31 09:47:53 

Brylowa

Użytkownik

“Blank space” Taylor Swift :) mam narzeczonego metala i musiałam go długo przekonywać :D ale w końcu się udało, grunt żeby fajnie to nakręcić już na miejscu bo wolałabym nie tracić na to dużo czasu
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015