#2016-10-14 04:20:07 

WojownikDobra

Użytkownik

Prosze o informacje czy ktoś w Szczytnie zajmuje się profesjonalnym odzyskiwaniem danych z dysków twardych po awarii, czy muszę jechać aż do Olsztyna? Jeśli ma to jakies znaczenie to nie wiem co się z nim stało bo nie został zalany ani upuszczony, od tak przestał działać. Będę wdzięczny za pomoc pozdrawiam.
#2016-10-14 05:06:55 

kinga_king_konga

Użytkownik

Cześć! Jak zalezy ci na profesjonalnym odzyskiwaniu danych w Szczytnie w Data Detect zrobisz to szybko, fachowo i tanio. Miałam bardzo podobnie z tym że podejrzewam przegrzanie laptopa które doprowadziło do awarii, a że był to wiekowy sprzet to wcale sie nie zdziwilam. No ale wiadomo pliki chcialobysie odzyskać tym bardziej ze byl to sprzet firmowy. Udalosiewyciagnac prawie wszystko, nawet czescplikowktoremyslalam ze dawno skasowalam, wiec polecam te firme :)
#2016-10-14 06:28:54 

Drużynowy

Użytkownik

Byłem u nich kiedyś z telefonem wyciągniętym z wody. Ani karta sd ani pamiec telefonu nie dzialaly po podlaczeniu do komputera, ale panom udało się odzyskać pliki. Zanim jednak pojechałem do nich poczytałem w necie czy w ogole warto to robic. Pisali na forach ze zdjecia da sieodzyskac ale jak juz to sa w bardzo malych rozmiarach, pliki tekstowe niepelne i w zasadzie nieczytelne przez rozne znaki ktorewkradlysie w tresc. Nie mogesie z tym zgodzic bo przynajmniej w moim przypadku wszystko jest jak byc powinno. Pozdrawiam.
#2016-10-14 08:31:59 

FrinkieGhost

Użytkownik

Pewnie zalezy to od rodzaju uszkodzeń ale tak czy inaczej nowe techniki pozwalają na zachowanie czytelnoscizdjec i plików.
#2016-10-14 11:17:32 

Drużynowy

Użytkownik

Szczerze to sie na tym nie znam, wazne ze wszystko jest jak byc powinno.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015