#2016-10-12 03:01:31 

Drużynowy

Użytkownik

Cześć. Od dawna mam straszne problemy ze zdrowiem. Cierpię na chroniczny kaszel i ogólnie ciągle mam ataki gorączki, przeziębienie, katar itp. w skrócie to tak jakby jakiś wirus ciągle we mnie siedział i atatakował mnie przy każdej okazji. Brałem różne antybiotyki i ogólnie jestem już wykończony.. bo ile można chorować? Przez to mam spore zaległości w pracy no i rzadko się widywałem ze swoją dziewczyną. Chciałbym to teraz jakoś wszystko nadgonić..no ale jak? jak ciągle to samo. Może ktoś z Was mi coś doradzi i ogólnie poleci co zrobić, żeby się w końcu wyleczyć.
#2016-10-12 05:55:26 

m.kosciuszko

Użytkownik

Ja polecam maść Vaporub, która jest doskonała na przeziębienia i ogólnie ma wiele różnych zastosowań. Poczytaj sobie na stronce dokładnie o tym prepraracie. Naprawdę warto go sobie kupić i włączyć w proces leczenia. Przynajmniej mi strasznie pomógł.. ale z tego co wiem to ma znakomite opinie ;)
#2016-10-12 07:22:52 

qwerty

Użytkownik

Poszukaj sobie apteki internetowej i tam najlepiej poczytaj sobie o lekach które są nie wiem, na odporoność, na przeziębienie itp. myślę, że jak pobierzesz trochę takich rzeczy to problem zniknie.
#2016-10-12 10:11:24 

wietnamiec

Użytkownik

Według mnie po prostu zbyt mocno chciałeś się wyleczyć i zapomniałeś, że chorobę też trzeba wyleżeć itp. a jednak to też jest bardzo ważne. Każdy z nas nie lubi chorować ale jak już kogoś zmorze to trzeba to też wyleżeć i wyleczyć w domowym zaciszu.
#2016-10-12 12:11:41 

Y2k

Użytkownik

Ja polecam poczytać o dawkowaniu Pulneo i koniecznie zaopatrzyć się w ten preparat ;) jest mega przydatny w leczeniu takich przeziębień i ogólnie nigdy mnie nie zawiódł ;) bardzo polecam, bo jednak znam Twój ból, bo też swojego czasu sporo chorowałem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015