#2016-09-20 04:14:45 

WojownikDobra

Użytkownik

No cześć. Chciałbym się skontaktować z jakąś firmą, albo tłumaczem, który oferuje wysokiej jakości tłumaczenia tekstów. Chciałbym do niego napisać i przesłać gotowe teksty, które chciałbym aby były przetłumaczone na język angielskim. Nie wiem jednak z kim się kontaktować.. może ktoś tutaj na forum ma jakieś doświadczenie z dobrym tłuamczem, albo firmą i może mi coś polecić? ;) dawajcie! Bo sam sobie nie poradzę i nie znajdę ;(
#2016-09-20 04:40:35 

FrinkieGhost

Użytkownik

Wejdź sobie tutaj: e-tlumaczprzysiegly.co.uk/ trafisz na stronkę świetnego tłumacza przysięgłego, który jest w stanie opracować tak naprawdę każdy tekst ;) jak masz jakieś pytania to napisz tam ;) ja od siebie napiszę, że korzystałem w przeszłości z ich usług i mogę potwierdzić ich profesjonalizm ;)
#2016-09-20 07:11:36 

Żubr

Użytkownik

O proszę, będę wiedział na przyszłość, bo też szykuje się u mnie w firmie naprawdę bardzo dużo tłumaczenia i szukam powoli tłuamcza, który by się tego podjął.. obadam na pewno ten link, dzięki!
#2016-09-20 08:56:32 

Drużynowy

Użytkownik

Ale to trzeba mieć wiedzę i skilla żeby zostać tłuamczemprzysięgłym..to już jest jak dla mnie najwyższy możliwy szczebel znajomości danego języka
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015