#2016-09-13 02:49:11 

WojownikDobra

Użytkownik

Co nieco poczytałem ostatnio o afrodyzjakach i coraz bardziej się do nich przekonuje. Bo zalezy mi na tym aby było milo ale jedna blondi troche mnie olewa. I czuje się jak pajac, bo dawala mi wczesniej wyrazne znaki ze chce tego co ja. Czy znacie może jakiś dobry sklep z afrodyzjakami?
#2016-09-13 03:56:29 

Drużynowy

Użytkownik

Ja nigdy nie próbowałem. A ty jestes zdecydowany żeby to kupic to kup :P
#2016-09-13 05:38:37 

FrinkieGhost

Użytkownik

Moi znajomi kupowali afrodyzjaki przez neta clakiem skuteczne ;) Ale jednak wtedy trzeba mieć zdrowie żeby kobiecie sprostac bo wiadomo ze zawiesc kobiece oczekiwania to troche lipa jest na pewno :P
#2016-09-13 07:16:40 

Y2k

Użytkownik

Jak chcesz wiedziec co to jest afrodyzjak to musisz szukac na rzetelnych stronach, by potem nei był karmiony mitami. Po prostu afrodyzjaki sa silnie pobudzające i kobiety wtedy czesciej maja orgazmy no ale ty tez musisz się postarac to jasne :p A jak bys chciał jakis afrodyzjak to kupisz na sexelixir.eu bo oni maja afrodyzjak z wyciągiem z muchy hiszpańskiej. a poza tym wiadomo ze na kobiety działają olejki eteryczne afrodyzjaki i wtedy one sa bardziej skore do seksu wogole
#2016-09-13 08:41:06 

m.kosciuszko

Użytkownik

Musisz o tym pamiętać by skutecznie podniecic kobiete. Bo facet musi wiedziec jak podniecić swoją partnerkę. No i jasne , ze czasem afrodyzjaki się przydaja. Przeciez cos ci się od zycia należy a nie tylko stresówka w pracy i harówka na okragło. W razie w łap stronę: sexelixir.eu/libido-kobiet, to znajdziesz niezbędne wsparcie ;)
#2016-09-13 08:59:52 

Y2k

Użytkownik

Właśnie czyn swoją powinnośc ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015