#2016-09-09 04:19:07 

Żubr

Użytkownik

Witam Was serdeznie. Chciałbym wypożyczyć auto osobowe w Poznaniu, z wypożyczalni. Znacie może dobrą firmę, która się w tym specjalizuje i ma w swojej ofercie fajne auta do wynajęcia? Będę wdzięczny za Waszą pomoc w poszukiwaniach ;) doradźcie coś proszę i pomóżcie mi podjać decyzje.. gdzie wynająć auto.
#2016-09-09 06:24:23 

m.kosciuszko

Użytkownik

A tam trudno jest poszukać w internecie? Masz szczęście, że mam dobry humor.. jakiś czas temu wynająłem auto w Poznaniu i dobrze znam tamtejszą wypożyczalnie samochodów. Zgłoś się do nich.. mają bardzo dobre samochody w swojej ofercie. Ponadto, można tam spokojnie w przystępnej cenie wynająć różne pojazdy, w tym busy itp. spokojnie się z nimi dogadasz i będziesz mógł wypożyczyć sobie bez przeszkód samochód.
#2016-09-09 08:59:18 

wietnamiec

Użytkownik

Hmm.. ja nigdy w życiu nie wynajmowałem z wypożyczalni auta :P wszędzie jeżdżę swoim :P
#2016-09-09 09:22:30 

WojownikDobra

Użytkownik

Jeśli chodzi o wynajem busów to mi osobiście Poznań się już do końca życia będzie z tym kojarzył ;P bo jednak wypożyczałem w przeszłości tam liczne samochody i busy dla swojego szefa :P hehe.. mają tam naprawdę bardzo dobrąwypożyczalnie, mogę ją gorąco polecić.

#2016-09-09 11:25:15 

Drużynowy

Użytkownik

haha, często mijam tę wypożyczalnie jak jadę do pracy ;P nawet nie wiedziałem, że taka znana jest.. no ale fakt faktem, często widzę, że mają dużo klientów i fajne auta w ofercie mają ;) także jako naoczny świadek mogę potwierdzić splendor tego miejsca xD
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015