#2016-08-30 01:32:40 

Żubr

Użytkownik

hej szukam pierścionka dla mojej dziewczyny planuję się oświadczyć :) i szukam pierścionka idealnego. Nie wiem jak wy kobiety co wolicie jaki macie gust, z moją dziewczyną trudno bo nie widzę, żeby coś nosiła z biżuterii, ten pierścionek to by była pierwsza rzecz, a ja się zupełnie nie znam. Pomożecie? :)
#2016-08-30 04:23:35 

kinga_king_konga

Użytkownik

Gratuluję odwagi :) i życzę powodzenia! A co do pierścionka to powinieneś najpierw wiedzieć jaki rozmiar ma wybranka twego serca. To będzie trudne do ustalenia skoro nie nosi biżuterii. Ale możesz mimo to poszperać w sklepach online z biżuterią dla pań i znaleźć coś odpowiedniego. Poszłabym w skromny delikatny pierścionek z eleganckim kamykiem.
#2016-08-30 06:56:07 

CzystaGra

Użytkownik

jak chcesz określić rozmiar to dobrze przyjrzyj się jej palcom czy są bardzo szczupłe czy nie. Myślę, że powinieneś szukać czegoś, skoro to palec serdeczny, w rozmiarze 11 do 13. U jubilera z pierścionkami możesz sprawdzić rozmiary i mniej więcej coś dobrać, jak będzie za duży to zawsze można wymienić.
#2016-08-30 08:50:08 

m.kosciuszko

Użytkownik

też pamiętam jak kupowałem pierwszy pierścionek, ale to ją wrobiłem mówiąc, że szukam prezentu dla siostry, no i poszliśmy do sklepu przymierzyła i dostał właśnie ten, który wybrała rzekomo dla siostry :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015