#2016-08-29 01:17:48 

urodzonawniedziele

Użytkownik

Cześć. Koleżanka doradziła mi wczoraj żebym kupiła rozkładany stół do salonu i trudno sie z nia nie zgodzic bo w kuchni za bardzo nie ma na niego miejsca. Przez to urok marmurowych blatów gdzies przepada bo nie da sie tam nawet spokojnie posiedzieć. Ile mniej wiecej musiałabym wydac na taki stół i gdzie zamawiać żeby nieprzepłacić?
#2016-08-29 04:16:12 

FrinkieGhost

Użytkownik

heja dobry rozkładany stół nie kosztuje dużo a może bardzo pomóc w dobrym zagospodarowaniu przestrzeni. Wiem na swoim przykładzie jak wiele miejsca zwolniło pozbycie sie starego dużego stołu w zamiana na rozkładany. Na pewno polecam poszukać tutaj: meblepotocki.pl/, bo jest to największy i najtańszy sklep z meblami online jaki udało mi sie znaleźć. Obsługa jest tam miła i pomocna wiec w razie pytań nie wahaj sie tam pisać, pozdro!
#2016-08-29 06:03:59 

m.kosciuszko

Użytkownik

Cześć! Inne meble niż stoły i krzesła też tam dostane?
#2016-08-29 08:40:44 

urodzonawniedziele

Użytkownik

Tak, już nawet ja znalazłam - meblepotocki.pl/pl/c/Produkty/3. Gdzieś już słyszałam o tym sklepie, chyba nawet pomagałam rodzicom coś z niego kiedyś zamówić. W każdym razie 100krotne dzięki bo rzeczywiście mają tam fajne i praktyczne stoły w dobrych cenach. Pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015