#2016-08-19 01:45:19 

MinnieMouse

Użytkownik

Witam serdecznie. W ostatnim czasie zamieszkaliśmy z mężem w nowym mieszkaniu, w którym znajduję się piec gazowy, umieszczony w łazience. Obawiam się, że gaz może się ulatniać. Poradźcie mi proszę, czy czujniki gazu są najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji? Jeżeli tak, to gdzie mogę takie zakupić? Dziękuje za wszystkie odpowiedzi!
#2016-08-19 04:00:42 

Y2k

Użytkownik

Witam. Bardzo się cieszę, że zainteresowałaś się tym jakże bardzo możliwym scenariuszem – odpowiedzialne zachowanie. Dużo się słyszy o wypadkach z udziałem pieców gazowych, a powodem jest oczywiście zaniedbanie ze strony ludzi. Ale do rzeczy, czujniki gazu to obecnie jedno z najlepszych rozwiązań, jakie możesz zapewnić swojemu domu. Rewelacyjnie i bezbłędnie wykrywają ulatniający się gaz natychmiastowo, a więc nie zastanawiaj się tylko od razu wybierz się do sklepu. Dostępne są w praktycznie każdym sklepie oferującym artykuły do domu.
#2016-08-19 06:20:18 

kinga_king_konga

Użytkownik

Witaj, zgadzam się z moim przedmówcą. Zamontowany czujnik w moim domu uratował mi życie. Ulatniał nam się gaz z kuchenki, który czujnik natychmiast wykrył. Po szybkiej interwencji okazało się, że gaz ulatniał się bardzo szybko i to była kwestia kilku godzin, aż mogłoby dojść do tragedii. Możesz go kupić w większości sklepach ze sprzętem elektronicznym. Warto zainwestować, jeżeli ma to uratować Tobie i bliskim życie.
#2016-08-19 08:03:06 

Drużynowy

Użytkownik

Witam. Najlepiej wybrać sklepy z armaturą łazienkową, gdzie dostępne są specjalne czujniki dostosowane do warunków panujących w łazience. Na pewno sprawdzą się rewelacyjnie, sam takie posiadam i nie miałem jeszcze z nimi żadnych problemów. Oprócz czujnika pamiętaj o regularnym corocznym przeglądzie pieca!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015