#2016-08-17 05:05:51 

WojownikDobra

Użytkownik

hej zastanawiam się nad zmianą drzwi na antywłamaniowe ale różne rzeczy słyszałem ktoś z was ma i może napisać coś więcej na ten temat? coś byście polecili?? jest w czym wybierac czy wszystkie modele takie same? Mieszkam w miescie w bloku ale mimo to mysle o takich drzwiach.
#2016-08-17 05:37:17 

Żubr

Użytkownik

No pewnie, zawsze lepiej kupić porządne drzwi :) a serio to jak najbardziej jeśli masz taki plan. Te drzwi są zrobione z mocniejszych materiałów no i mają grubsze zamki. Osobiście nie mam takich drzwi, ale gdybym mógł to sam bym takie założył.
#2016-08-17 08:07:13 

Liliannnna

Użytkownik

zawsze bezpieczniej. Do zalet jeszcze należy to że są bardzo szczelnie z kazda pora roku sobie poradzą. Takie drzwi warto tez kupowac jeśli mieszkasz w miescie, bo swietnie wyciszaja odgłosy z zewnatrz.
#2016-08-17 08:51:41 

Drużynowy

Użytkownik

Jeśli chodzi o antywłamaniowe drzwi Gerda Wroclaw to miejsce w którym znajdziesz fachowo dobrane drzwi sam kupowałem i nie żałuję. Przyda ci się przy tym dodatkowa pomoc przy montażu ale to na to też możesz liczyć. Wybór jest dość spory nie musisz się przejmowac. A będziesz mial pewnosc, ze mieszkanie pod twoja nieobecnosc jest bezpieczne.
#2016-08-17 10:01:00 

MinnieMouse

Użytkownik

jak masz możliwość to jasne tym bardziej że wizualnie nie odstają wcale od normalnych drzwi, bo jest w czym wybierać jeśli chodzi o wyglad i wykonanie tych drzwi. Sama mysle o takich drzwiach może wreszcie je wymienie :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015