#2016-04-12 00:39:41 

Żubr

Użytkownik

Ej wiecie co, niedawno jechałe autem po jakis dziwnym terenie i jak wysiadłem z auta zobaczyłem, ze an oponie zrobiła mi się buła, nie wiem od czego po prostu tam jest. Nie chcę nic z tym robić przynajmniej na razie bo nie mam za bardzo u kogo, nie ma tu nigdzie wulkanizatora. Chcę kupić poki co nową oponę, bo tyle to zrobić potrafię i wymienić tez. Pomożecie z jakims sensownym miejscem?
#2016-04-12 03:23:21 

m.kosciuszko

Użytkownik

No stary, tez tak miałem i po prostu kupiłem nową. Jak jest uszkodzona to nie ma co przesadzać, warto wymienić. Jesli chodzi o opony sklep internetowy jest moim zdaniem najepszym wyjsciem dla każdego. Ceny nieporównywalnie lepsze niż w normalnychsklepach, bo oczywiscie koszty są mniejsze. Poza tym wiesz dokłądnei co kupujesz, wiesz, że jest nowe, dostajesz gwarancję. Moim zdaniem same zalety.
#2016-04-12 05:59:47 

Żubr

Użytkownik

W sumie nigdy opon w internecie nie kupowałem, to dla mnie nowość.
#2016-04-12 08:41:43 

FrinkieGhost

Użytkownik

Ja też jestem zadowolony z takich zakupów, a zacząłem kiedy nigdzi enie mogłem znaleźć opon letnich, których szukałem, twierdzili, że z producentem jest coś nie tak, a okazało się, ze w internecie byly. I nie tak, że w sklepie zagranicznym, tylko w polskim. Tak więc ja również polecam gorąco.
#2016-04-12 10:41:56 

Żubr

Użytkownik

No dobrze, to w takim razie poszukam sobie takiego rozwiązania. Ja też uważam, że lepiej kupić nową, a opony letnie Continental nie są straszliwie drogie, tylko mi kumple suszą glowę, że mi to przeciez zrobią i nie będzie śladu, tylko że wtedy to pewnie będzi ejeszcze gorszy efekt niż po samym ‘wypadku’.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015