#2016-02-16 06:16:57 

Brylowa

Użytkownik

Hej! Potrzebuję od was pomocy przy wybraniu sklepu z odzieżą hurtową. Dokładnie teraz szukam wygodnych spodni męskich hurtowo chciałabym je kupić i to jak najszybciej. W sumie to już powinnam je mieć, ale jeszcze jakoś miesiąc pociągnę na takich zrzutkach z różnych moich punktów, ale potem już chcę rozdać pracownikom nowe spodnie. Ktoś gdzieś kupował i może polecić?
#2016-02-16 07:35:34 

Żubr

Użytkownik

No myślę, że ze stówką takich par to spokojnie każdy sklep sobieporadzi. Wiadomo, że mniejsze ilości, to już niektórzy kręcą nosem ;) wiesz ja ostatnio zamawiałem fajne koszule i to różne fasony na stronie Mardini.pl, z mojej strony godna polecenia, bo i wysyłka szybka i kontakt bezproblemowy w razie pytań ;) zobacz sobie ich ofertę, bo też mają sporo modeli spodni.
#2016-02-16 09:21:37 

m.kosciuszko

Użytkownik

A u ciebie stacjonarnie nie masz jakiejś hurtowni? Często cena nie będzie o wiele wieksza, ale będziesz mogla tych spodni dotknąć, zobacyzć jak są uszyte i czy dobrej jakości materiał jest ;) tak tylko zagaqduję, bo akurat chyba miałem pecha i takie hurtownie internetowe to mi dostarczały albo wadliwy towar albo złe rozmiary :D
#2016-02-16 12:15:23 

kinga_king_konga

Użytkownik

Zobaczyłam sobie towar z polecanej strony i wydaje się to być faktycznie dobry sprzedawca ;) zdjęcia przynajmniej wygladaja profesjonalnie, a nie to co u niektórych, robione na wieszaku na szafie :D (uwierzcie mi, znalazłam też takie hurtownie…)
#2016-02-16 12:40:38 

Brylowa

Użytkownik

Dzięki ci bardzo, popatrzałqam już mniej więcej co mają w ofercie i jutro zadzwonię tam dopytać się o szczegóły.
#2016-02-16 15:24:07 

kinga_king_konga

Użytkownik

Daj znać, czy faktycznie taka uprzejma obsługa telefoniczna tam jest :P
#2016-02-16 15:38:22 

Brylowa

Użytkownik

Haha, no jest jest, pani wszystko mi wytłumaczyła i nawet pomogła mi z moim dylematem estetycznym jeśli chodzi o kolor ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015