#2016-02-04 04:03:30 

Liliannnna

Użytkownik

Dzieci namówiły mnie na weekendowy wyjazd pod namiot. Chcą odpocząć na łonie przyrody. Ja wolałabym raczej ciepły hotel, ale dla przyjemności dzieci mogę zrobić wszystko. Jako, że brakuje mi kilku rzeczy biwakowych, chciałabym zapytać w którym sklepie kupię najtaniej zestawy biwakowe w postaci łyżki, widelca i noża. Interesuje mnie kilka kompletów.
#2016-02-04 06:28:33 

Brylowa

Użytkownik

Nie będzie tak źle pod tym namiotem. Jeśli traficie na dobre pole to warunki są już teraz wyśmienite. Chyba, że jedziecie do lasu, aby całkowicie odciąć się od ludzkiego zgiełku. Polecam miejscowe sklepy, tam takie zestawy pewnie dostaniesz od ręki. Minus jest taki, że zwykle to towar, który nie sprzedaje się w dużych ilościach i nie ma go sporo.
#2016-02-04 09:15:08 

wietnamiec

Użytkownik

Nie musisz wcale biegać po sklepach. Zobacz na ten link taniemilitaria.pl/pl,niezbednik-turystyczny-pomaranczowy,0,139,161,183,4460.html . Masz zestaw, którego potrzebujesz i masz dostęp do ilości, która ci się przyda. Cena też wydaje się całkiem rozsądna. Więc kupuj i ciesz się wyjazdem. Można wiedzieć, gdzie się wybieracie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015