#2016-01-12 08:06:22 

qwerty

Użytkownik

Niedawno, podczas imprezy w Łodzi zdarzyła mi się nieprzyjemna sytuacja. Zostałem zaczepiony i musiałem się bronić. Cała sytuacja była bardzo dynamiczna i jeden z napastników, tych co mnie atakowali, złamał rękę. Na miejsce przyjechała policja, gość trafił do szpitala itd. Policjanci mówią, że za takie coś może czekać mnie nawet więzienie, bo koleś doznał poważnego uszczerbku na zdrowiu czy coś w tym stylu. Czy to może być prawda? Przecież to nie ja wszcząłem bójkę.
#2016-01-12 09:41:48 

Dalyla

Użytkownik

No niestety w takim przypadku rzeczywiście może ci grozić odpowiedzialność karna. Najlepiej poszukaj jakiegoś łódzkiego adwokata zajmującego się prawem karnym bo samemu przed sądem możesz niewiele wskórać, zwłaszcza, gdy tamten chłopak będzie miał prawnika i świadków. Jeśli samemu nie masz świadków, sprawa może potoczyć się w tym kierunku, że to ty sprowokowałeś bójkę. Osobiście doradzam jak najszybciej znaleźć prawnika. Chyba, że tamten chłopak nie wniesie oskarżenia.
#2016-01-12 12:22:09 

m.kosciuszko

Użytkownik

Tak własnie wyglada sprawiedliwosc w naszym kraju. Kto cie napada, ty sie bronisz, a puzniej cie jeszcze ciagajom po sadach i groza wiezieniem.
#2016-01-12 14:16:23 

Y2k

Użytkownik

Co prawda nie miałem do czynienia z tego typu sytuacją, ale kiedyś byłem ofiarą wypadku, a sprawca próbował wmówić, że to była moja wina. Sprawa toczyła się bardzo długo, a ile z tym było problemów. Radzę od razu szukać adwokata.
#2016-01-12 14:40:30 

qwerty

Użytkownik

Z tego wynika, że będę potrzebował prawnika. A znany wam jest jakiś skuteczny adwokat z Łodzi, który zna się na tego typu sprawach i nie zedrze ze mnie ostatniej koszuli? To chyba musi być ktoś, kto zna się na prawie karnym, a więc zwykły radca prawny odpada, czy się nie mylę?
#2016-01-12 15:28:25 

MinnieMouse

Użytkownik

Tak, masz rację. Musisz znaleźć prawdziwego adwokata, bo tylko taka osoba może cię reprezentować w sądzie w sprawach karnych. Przynajmniej taka jest moja wiedza.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015