#2015-12-17 11:07:52 

kinga_king_konga

Użytkownik

Chcę was zapytać dziewczyny czy przygotowanie do modelingu to długi proces. Ostatnio mocno się interesuje tymi zagadnienia i przychodzi mi do głowy pomysł, aby spróbować sił i zmierzyć się z karierą modelki. Nie wiem jednak czy mam wystarczająco dużo czasu na żmudne przygotowania.
#2015-12-17 11:43:42 

MinnieMouse

Użytkownik

No muszę ci powiedzieć, że z modelkami to bywa różnie. Wiele zależy od talentu, jaki posiadasz. Wtedy wszystko może przybrać szybki obrót i w krótkim czasie staniesz się gwiazdą.
#2015-12-17 13:06:37 

MinnieMouse

Użytkownik

Coś w tym jest, że talent daje większe możliwości. Mam znajomą, modelkę poznaniankę, która po kilku miesiącach dostała zaproszenie na udział w sesji zdjęciowej do jednego z popularnych czasopism. To był jej duży sukces i tobie też takiego życzę.
#2015-12-17 13:52:01 

urodzonawniedziele

Użytkownik

To na pewno nie był przypadek, bo wiem jak ciekawie są prowadzone kariery nawet początkujących modelek z poznańskich agencji. Praca jak najbardziej, ale dobre kontakty osób zarządzających agencją też są bardzo ważne. Zawsze można coś załatwić, odebrać przysługę, czy też o coś poprosić, a w razie potrzeby można się też w jakiś sposób odwdzięczyć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015