#2015-12-02 05:16:06 

qwerty

Użytkownik

Witam, potrzebuje kilku osób lub jednej, która zajęłaby się tłumaczeniem moich landing page na język angielski, niemiecki i rosyjski. Stronki są proste, treści dość sporo. Interesuje mnie osoba lub osoby, które mają w tym kierunku doświadczenie, czyli osób które orientują się w SEO i znają perfekcyjnie, któryś z wymienionych języków. Proszę składać oferty na mojego maila w profilu. Z góry dziękuje i pozdrawiam.
#2015-12-02 07:27:38 

Dalyla

Użytkownik

Ja mogę jedynie polecić Ci stronę tlumaczenia-pwn.pl/oferta/tlumaczenia-pisemne/tlumaczenie-stron-www/, tłumaczą bardzo dobrze i w kilkunastu językach. Tłumaczą z różnych specjalizacji. Ja tłumaczyłam artykuły informatyczne i jestem bardzo zadowolona. Polecam
#2015-12-02 10:22:22 

m.kosciuszko

Użytkownik

napisałem Ci wiadomość na maila i moja stawkę za 1000 znaków. Dodam, że SEO mam w jednym palcu a język angielki i niemiecki znam bardzo dobrze, bo mieszkałem kilka lat w Wielkiej Brytanii a później Niemczech.
#2015-12-02 10:31:58 

Seheresada

Użytkownik

w sieci jest pełno biur oferujących tłumaczenia. Ja również polecam firmę PWN tlumaczenia-pwn.pl/ w szczególności jeżeli chodzi o sprawy techniczne i SEO. Jeśli to ma być dobrze zrobione, lepiej nie baw się w oferty prywatne.
#2015-12-02 12:40:57 

Y2k

Użytkownik

na tym forum takich fachowców nie znajdziesz, daj sobie spokój i poszukaj lepiej u siebie w okolicy lub tak jak piszą inni skorzystaj z usług profesjonalnej firmy. Pozdrawiam
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015